top of page

пет., 24 дек.

|

Tennis Park POINTER

Нова 22

Време за дружење во пресрет на новата 2022

Registration is Closed
See other events
Нова 22
Нова 22

Time & Location

24 дек. 2021 г., во 20:00

Tennis Park POINTER, СЦ Јане Сандански, Аеродром, Скопје

About the event

За прв пат оваа година, Тенис парк ПОИНТЕР организира предновогодишна забава за сите свои членови, пријатели и посетители. Време за дружење и желби за подобра и поуспешна сезона 2022.

Share this event

bottom of page